Kupujesz wannę z drugiej ręki albo chcesz sprzedać starą i martwi Cię kwestia transportu? Transport wanny nie jest prosty, bo jest to duży przedmiot i większość firm kurierskich nie oferuje swoich usług w przypadku tak dużych przesyłek. Na szczęście jest sposób na to, by przetransportować wannę albo zorganizować transport mebli o dużych wymiarach.Transportem wanny może się zająć firma, która oferuje przewozy dużych przesyłek o niestandardowych wymiarach. Ofertę takich firm znajdziesz na stronie gielda.furgonetka.pl.

W znalezieniu odpowiedniej firmy przewozowej pomoże Ci ogłoszenie wystawione w serwisie Giełda Furgonetka. Wystawianie ogłoszeń jest bezpłatne, a dodatkowo w ogłoszeniu możesz podać wszystkie szczegóły związane z transportem – wymiary wanny, jej zdjęcia, swój budżet na transport oraz termin, w którym wanna ma zostać dostarczona.

Przewoźnicy, którzy akurat jadą w kierunku, w którym ma być przewieziona wanna i mają wolną przestrzeń ładunkową, zgłoszą się do Ciebie, a Ty zyskasz możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty. Wybrany przewoźnik zadba o zabezpieczenie Twojej wanny oraz o załadunek i rozładunek (jeśli tego potrzebujesz), a dodatkowo zapłacisz za to mniej, niż organizując transport we własnym zakresie. W poniższym linku znajdziesz przykład tanio przewiezionej wanny. Wanna została przewieziona na odległość 374 km z Kostrzyna do Zgierza, a zleceniodawczyni zapłaciła za transport zaledwie 300 zł.

Zobacz, ile Ty możesz zaoszczędzić na transporcie wanny lub innego nietypowego ładunku. Często jest to aż 60% taniej w porównaniu do standardowych ofert otrzymywanych od firm transportowych. Dodatkowo do wyboru masz aż osiem różnych kategorii: meble, przeprowadzki, ładunki, samochody, maszyny i sprzęt, motocykle, pozostałe pojazdy oraz kategorię pozostałe, pod którą możesz zamieścić każdą inną rzecz. Oprócz oszczędności gwarantujemy także wygodę, bezpieczeństwo i elastyczność. Zarejestruj się na stronie i wystaw swoje pierwsze ogłoszenie.